přihlášený uživatel: nikdo nepřihlášen!
Informační centrum Lesenská pláň
Tipy pro Vaše výlety.
>> www.vrclesna.cz<<

 
 
Regionální rozvojová agentura
Naším prvořadým cílem je přispět našimi službami k hospodářskému a sociálnímu rozvoji Ústeckého kraje. Našim klientům poskytujeme informační a poradenský servis, zpracováváme rozvojové strategie, programy a plány a rozpracováváme jejich záměry do projektů, které pak s nimi realizujeme. Služby poskytujeme veřejným, podnikatelským i neziskovým organizacím.
>> http://www.rra.cz/<<

 
 
České Hory
Největší množství informací o českých horách na jednom místě! 13 komplexně zpracovaných pohoří českých hor. Více než 2200 prezentací ubytování. 28 digitálních map pro kvalitní výběr ubytování. Online audit monitorující každou minutu dne.
>> http://www.ceskehory.cz/ <<

 
 
Krušné hory
Krušné hory brázdí desítky nádherných údolí,protkaných divokými horskými potoky s čistou vodou.Většina z nich je však zalesněná,takže si můžeme udělat jen matnou představu o tom, co se za hradbami skrývá. Jsou však i výjimky...
>> http://www.krusnehory.webz.cz/ <<

 
 
Krušné hory na Mostecku
Když se řekne Mostecko, většině lidí se vybaví měsíční krajina zlikvidovaná těžbou uhlí, elektrárny, továrny, rekordní nezaměstnanost... zkrátka nic hezkého. Ovšem i zde se najdou místa člověkem nezničená, místa přinejmenším zajímavá a troufám si tvrdit, že svým způsobem i krásná a romantická...
>> http://www.sweb.cz/rangiroa <<

 
 
Krušnohorská bílá stopa
Krušnohorská bílá stopa je občanské sdružení registrované ministerstvem vnitra dne 11.1.2008. Zakladateli Krušnohorské bílé stopy, o.s. jsou zástupci šesti neziskových subjektů, kteří spravují v zimních měsících běžecké a v letním období cyklistické trasy Krušných hor, tzv. Krušnohorské lyžařské magistrály a na ni navazující trasy.
>> http://www.kbstopa.cz/ <<

 
*    *    *    *    *