přihlášený uživatel: nikdo nepřihlášen!
Informační brožura - zde si můžete do počítače stáhnout plnou verzi informační brožury, kde se dozvíte zajímavosti o objektu samém tak i o regionu a okolí Lesné. Brožura je k dispozici ve formátu PDF, pro jeho zobrazení potřebujete program Acrobat Reader od společnosti Adobe.
 
Upravované běžecké tratě - zde si můžete do počítače stáhnout plnou verzi brožury, kde naleznete informace o běžeckých stopách v oblasti Lesná-Pyšná-Brandov. Brožura je k dispozici ve formátu PDF, pro jeho zobrazení potřebujete program Acrobat Reader od společnosti Adobe.
 
Horský hotel Lesná - zde si můžete do počítače stáhnout plnou verzi brožury, kde naleznete informace o hotelu samotném a o tom co nabízíme. Brožura je k dispozici ve formátu PDF, pro jeho zobrazení potřebujete program Acrobat Reader od společnosti Adobe.
 
Lesná v Krušných horách - zde si můžete do počítače stáhnout letáček připravený oblastním muzeem v Mostě. Letáček je k dispozici ve formátu PDF, pro jeho zobrazení potřebujete program Acrobat Reader od společnosti Adobe.
 
Kalendář hotelu na rok 2008 - stáhněte si do počítače nový kalendář hotelu Lesná. Kalendář je k dispozici ve formátu PDF, pro jeho zobrazení potřebujete program Acrobat Reader od společnosti Adobe.

 
*    *    *    *    *