přihlášený uživatel: nikdo nepřihlášen!
Míčové sporty přímo v areálu
 
Součástí hotelu je víceúčelové sportovní hřiště s povrchem 3.generace. Hřiště je vybaveno osvětlení pro večerní využití. Na hřišti je možnost zahrát si tenis, florbal, nohejbal, basketbal, mini-fotbal apod.
 

>> zde si můžete stáhnout vývěsní ceduli u víceúčelového hřiště
 
 
Půjčovna horských kol
 
Přímo v hotelu je pro nadšené vyznavače cyklistiky připravena půjčovna horských kol. V okolí hotelu a v regionu se nachází několik cyklistických tras, kde si přijdou na své jak začátečníci, tak i "lovci kilometrů". Nedaleko od hotelu, u bývalé hájovny, je významná křižovatka značených turistických cest. Rozsáhlá síť cyklostezek a turistických tras vás zavede do klidných zákoutí Krušných hor. V okolí naleznete mnoho historických, přírodních a kulturních památek.
 

>> zde si můžete stáhnout celou verzi cyklistických tras
 
 
Pěší turistika
 
Nedaleko od hotelu u bývalé hájovny je významná křižovatka značených turistických cest. Rozsáhlá síť cyklostezek a turistických tras vás zavede do klidných zákoutí Krušných hor. V okolí naleznete mnoho historických, přírodních a kulturních památek. Mezi vyhledávané turistické cíle patří zámek Jezeří, Jedlová hora s vyhlídkou do kraje. Za návštěvu jistě stojí malé horské osady Malý Háj a Rudolice v Horách, kde se zachovalo několik objektů s původní krušnohorskou architekturou. Nejznámější stavbou je klasicistní kostel Nejsvětější Trojice, který stojí osaměle na vyvýšené planině nedaleko osady Malý Háj a je zajímavou dominantou kraje. K dnes již zapomenutým výletním cílům patřila Medvědí skála. Medvědí sklá je druhá nejvyšší hora Mostecka a nejvyšší vrchol Rudolické hornatiny (923,8 m n.m.). Z vrcholu je nádherný kruhový rozhled, jeden z nejhezčích na Mostecku. Na severu Hora Svaté Kateřiny, na severovýchodě Jeřabina, Černý vrch, Loučná, Stropník, na východě Litvínov, na jihovýchodě Mostecká pánev, Bořeň, Milešovka, Zlatník, Hněvín a další kopce Českého Středohoří, na jihu Žatecko, na jihozápadě Doupovské hory, na západě Klínovec.
 
Dále doporučujeme navštívit: Telčské údolí, Národní přírodní rezervace Jezerka, Polabské pískovce, zámek Červený hrádek a jeho dančí oboru. Nedaleké hraniční přechody pro pěší lákají k výletům do sousedního Německa.
 
 
Jízda na koních i ponících
 
Na koních i ponících se můžete projet jak pod dohledem odborníka, tak i samostatně. Samozřejmostí je také možnost výuky jezdectví.
 
  Další možnosti sportovního vyžití
 
Aquapark v Mostě - vodní svět který otevřel své brány v prostoru bývalého termálního koupaliště. Je zde nerezová bazénová vana, k vodním hrátkám slouží dva zakryté tobogány a další atrakce jako divoká řeka, samostatný dětský bazének se soustavou chrličů vody, dětský bazén pro výuku, masážní trysky, lůžka, chrliče, lezecká síť nad vodou a další. V objektu je místo pro parní komoru, saunu, fitnescentrum, kadeřnictví, masáže a solárium. Nově byl vybudován malý cvičný bazén. http://www.aquadrom.cz
 
 
Aquapark v Marienberg (DE) Nalezenete zde bazén s umělými vlnami a s průtokovým kanálem, 2 vytápěné venkovní bazény (jeden se slanou vodou), bazén s vřídelními lehátky a masážními tryskami. http://www.aquamarien.de
 
 
Autodrom Most Nový mostecký okruh získal tříletý licenční certifikát Mezinárodní motocyklové federace FIM pro konání motocyklových mistrovských závodů a na stejnou dobu mu byla udělena licence Mezinárodní automobilové federace FIA, jenž vedle závodů cestovních automobilů umožňovala také klání vozidel skupiny C, formulí 3 a vozů Interserie. http://www.autodrom-most.cz
 
 

 
*    *    *    *    *